Taşınabilir Yurt Çadırı Ucuz Fiyat

Zarif bir tasarıma sahip hafif bir kanopi geliştirmek için al nokta tasarım ödülünü ödüllendirdik. nedeni ise havadaki tüm avantajları üstlenmeyi ve onları şişirilebilir ve son derece mobil bir çadırın faydalarına çevirmeyi başardık.Başlangıçta uçma hayali vardı: Yamaç paraşütçü ve uçurtma üretimi için havaya, aerodinamiğe ve yerçekimine meydan okuyan hafif malzemelere çok çok dahil olduk.

20140421 164335 600x330 - Taşınabilir Yurt Çadırı Ucuz Fiyat

Barınak dağıtımı neredeyse otomatiktir; sadece şişiriciyi takın ve açın Yenilikçi düşük basınçlı hava vasıtası tasarımı sürekli şişirme gerektirmez olağanüstü yapısal bütünlük, ilave destekler, destekler ya da erkek tellere olan ihtiyacı ortadan kaldırır.çadırın her bir tarafında bulunan iki giriş, pişirme ve ekipman için piyasa sunan korunan bir alana basit erişim sağlar. aynı sürede birbirine bakan iki kabini de birbirine bağlar.

20150520 114144 600x330 - Taşınabilir Yurt Çadırı Ucuz Fiyat

iki adet çıkarılabilir 2-üç kişilik kabin, bireysel bir piyasa yaratmak için geniş esneklik sunar. Kabinlerden birisini kaldırarak, bisiklet bu gibi ekstra olarak ekipman için bolca yer sunan ekstra bir piyasa / vestibule yaratılır.