Tente Sahra D’Occasion

Zarif bir tasarıma sahip hafif bir kanopi geliştirmek için al nokta tasarım ödülünü ödüllendirdik. sebebiyse havadaki bütün avantajları üstlenmeyi ve onları şişirilebilir ve son derece mobil bir çadırın faydalarına çevirmeyi başardık.Başlangıçta uçma hayali vardı: Yamaç paraşütçü ve uçurtma üretimi için havaya, aerodinamiğe ve yerçekimine meydan okuyan hafif eşyalara çok fazla dahil olduk.

20140421 164335 600x330 - Tente Sahra D'Occasion

Barınak dağıtımı nerdeyse otomatiktir; sırf şişiriciyi takın ve açın Yenilikçi düşük basınçlı hava aracı dizaynı devamlı şişirme gerektirmez fevkalade yapısal bütünlük, ilave destekler, destekler ya da erkek tellere olan ihtiyacı ortadan kaldırır.çadırın her bir tarafında bulunan iki giriş, pişirme ve ekipman için sektör sunan korunan bir alana pratik erişim sağlar. aynı zamanda birbirine bakan iki kabini de birbirine bağlar.

20150520 114144 600x330 - Tente Sahra D'Occasion

iki tane çıkarılabilir 2-3 benlik kabin, bireysel bir piyasa yaratmak için büyük esneklik sunar. Kabinlerden birisini kaldırarak, bisiklet gibi ekstra olarak ekipman için bolca yer sunan ekstra bir sektör / vestibule yaratılır.