Tente Sahra İmparatoru

Zarif bir tasarıma sahip hafif bir kanopi geliştirmek için kırmızı nokta tasarım ödülünü ödüllendirdik. nedeni ise havadaki bütün avantajları üstlenmeyi ve onları şişirilebilir ve son derece mobil bir çadırın faydalarına çevirmeyi başardık.Başlangıçta uçma hayali vardı: Yamaç paraşütçü ve uçurtma üretimi için havaya, aerodinamiğe ve yerçekimine meydan okuyan hafif eşyalara çok fazla fazla dahil olduk.

20140421 164335 600x330 - Tente Sahra İmparatoru

Barınak dağıtımı hemen hemen otomatiktir; sadece şişiriciyi takın ve açın Yenilikçi düşük basınçlı hava aracı dizaynı sürekli şişirme gerektirmez kusursuz yapısal bütünlük, ek destekler, destekler yada erkek tellere olan ihtiyacı ortadan kaldırır.çadırın her bir tarafında bulunan iki giriş, pişirme ve ekipman için alan sunan korunan bir alana kolay erişim sağlar. tıpkı sürede birbirine bakan iki kabini de birbirine bağlar.

20150520 114144 600x330 - Tente Sahra İmparatoru

iki tane çıkarılabilir 2-üç benlik kabin, bireysel bir piyasa yaratmak için kocaman esneklik sunar. Kabinlerden birtanesini kaldırarak, bisiklet gibi extra ekipman için bolca yer sunan ekstra olarak bir alan / vestibule yaratılır.