Ucuz Taşınabilir Olay Çadırı

Zarif bir tasarıma sahip hafif bir kanopi geliştirmek için al nokta tasarım ödülünü ödüllendirdik. nedeniyse havadaki bütün avantajları üstlenmeyi ve onları şişirilebilir ve son derece mobil bir çadırın faydalarına çevirmeyi başardık.Başlangıçta uçma hayali vardı: Yamaç paraşütçü ve uçurtma üretimi için havaya, aerodinamiğe ve yerçekimine meydan okuyan hafif malzemelere aşırı fazla dahil olduk.

20140421 164335 600x330 - Ucuz Taşınabilir Olay Çadırı

Barınak dağıtımı hemen hemen otomatiktir; sadece şişiriciyi takın ve açın Yenilikçi düşük basınçlı hava vasıtası tasarımı devamlı şişirme gerektirmez kusursuz yapısal bütünlük, ek destekler, destekler veya erkek tellere olan ihtiyacı ortadan kaldırır.çadırın her bir tarafında bulunan iki giriş, pişirme ve ekipman için sektör sunan korunan bir alana kolay erişim sağlar. aynı sürede birbirine bakan iki kabini de birbirine bağlar.

20150520 114144 600x330 - Ucuz Taşınabilir Olay Çadırı

iki adet çıkarılabilir 2-üç benlik kabin, bireysel bir saha yaratmak için devasa esneklik sunar. Kabinlerden birini kaldırarak, bisiklet benzeri ekstra ekipman için bolca yer sunan ekstra bir alan / vestibule yaratılır.