Yakınımdaki Kiralık Evler

Zarif bir tasarıma sahip hafif bir kanopi geliştirmek için kırmızı nokta tasarım ödülünü ödüllendirdik. nedeniyse havadaki bütün avantajları üstlenmeyi ve onları şişirilebilir ve son derece mobil bir çadırın faydalarına çevirmeyi başardık.Başlangıçta uçma hayali vardı: Yamaç paraşütçü ve uçurtma üretimi için havaya, aerodinamiğe ve yerçekimine meydan okuyan hafif malzemelere çok fazla fazla dahil olduk.

20140421 164335 600x330 - Yakınımdaki Kiralık Evler

Barınak dağıtımı neredeyse otomatiktir; sadece şişiriciyi takın ve açın Yenilikçi düşük basınçlı hava vasıtası dizaynı sürekli şişirme gerektirmez eksiksiz yapısal bütünlük, ek destekler, destekler ya da erkek tellere olan ihtiyacı ortadan kaldırır.çadırın her bir tarafında bulunan iki giriş, pişirme ve ekipman için saha sunan korunan bir alana kolay erişim sağlar. aynı zamanda birbirine bakan iki kabini de birbirine bağlar.

20150520 114144 600x330 - Yakınımdaki Kiralık Evler

iki adet çıkarılabilir 2-üç kişilik kabin, bireysel bir piyasa yaratmak için geniş esneklik sunar. Kabinlerden bir tanesini kaldırarak, bisiklet gibi ekstra ekipman için bolca yer sunan extra bir saha / vestibule yaratılır.