Yanlarla Taşınabilir Çadır

Zarif bir tasarıma sahip hafif bir kanopi geliştirmek için kırmızı nokta tasarım ödülünü ödüllendirdik. nedeniyse havadaki bütün avantajları üstlenmeyi ve onları şişirilebilir ve son derece mobil bir çadırın faydalarına çevirmeyi başardık.Başlangıçta uçma hayali vardı: Yamaç paraşütçü ve uçurtma üretimi için havaya, aerodinamiğe ve yerçekimine meydan okuyan hafif malzemelere çok fazla çok dahil olduk.

20140421 164335 600x330 - Yanlarla Taşınabilir Çadır

Barınak dağıtımı hemen hemen otomatiktir; sadece şişiriciyi takın ve açın Yenilikçi düşük basınçlı hava vasıtası dizaynı sürekli şişirme gerektirmez harikulade yapısal bütünlük, ilave destekler, destekler veya erkek tellere olan ihtiyacı ortadan kaldırır.çadırın her bir tarafında bulunan iki giriş, pişirme ve ekipman için sektör sunan korunan bir alana pratik erişim sağlar. aynı zamanda birbirine bakan iki kabini de birbirine bağlar.

20150520 114144 600x330 - Yanlarla Taşınabilir Çadır

iki adet çıkarılabilir 2-3 kişilik kabin, bireysel bir alan yaratmak için devasa esneklik sunar. Kabinlerden bir tanesini kaldırarak, bisiklet benzeri extra ekipman için bolca yer sunan extra bir sektör / vestibule yaratılır.