Yeni Sahra Çadır

Zarif bir tasarıma sahip hafif bir kanopi geliştirmek için kırmızı nokta tasarım ödülünü ödüllendirdik. sebebiyse havadaki tüm avantajları üstlenmeyi ve onları şişirilebilir ve son derece mobil bir çadırın faydalarına çevirmeyi başardık.Başlangıçta uçma hayali vardı: Yamaç paraşütçü ve uçurtma üretimi için havaya, aerodinamiğe ve yerçekimine meydan okuyan hafif malzemelere çok aşırı fazla dahil olduk.

20140421 164335 600x330 - Yeni Sahra Çadır

Barınak dağıtımı hemen hemen otomatiktir; sırf şişiriciyi takın ve açın Yenilikçi düşük basınçlı hava vasıtası dizaynı sürekli şişirme gerektirmez eksiksiz yapısal bütünlük, ek destekler, destekler yada erkek tellere olan ihtiyacı ortadan kaldırır.çadırın her bir tarafında bulunan iki giriş, pişirme ve ekipman için saha sunan korunan bir alana basit erişim sağlar. tıpkı sürede birbirine bakan iki kabini de birbirine bağlar.

20150520 114144 600x330 - Yeni Sahra Çadır

iki adet çıkarılabilir 2-3 kişilik kabin, bireysel bir piyasa yaratmak için kocaman esneklik sunar. Kabinlerden birtanesini kaldırarak, bisiklet bu gibi extra ekipman için bolca yer sunan extra bir piyasa / vestibule yaratılır.