Zeppelin Mobil Çadır Hastanesi

Zarif bir tasarıma sahip hafif bir kanopi geliştirmek için al nokta tasarım ödülünü ödüllendirdik. sebebi ise havadaki bütün avantajları üstlenmeyi ve onları şişirilebilir ve son derece mobil bir çadırın faydalarına çevirmeyi başardık.Başlangıçta uçma hayali vardı: Yamaç paraşütçü ve uçurtma üretimi için havaya, aerodinamiğe ve yerçekimine meydan okuyan hafif malzemelere çok fazla fazla dahil olduk.

20140421 164335 600x330 - Zeppelin Mobil Çadır Hastanesi

Barınak dağıtımı nerdeyse otomatiktir; sadece şişiriciyi takın ve açın Yenilikçi düşük basınçlı hava vasıtası tasarımı devamlı şişirme gerektirmez mükemmel yapısal bütünlük, ek destekler, destekler yada erkek tellere olan ihtiyacı ortadan kaldırır.çadırın her bir tarafında bulunan iki giriş, pişirme ve ekipman için sektör sunan korunan bir alana kolay erişim sağlar. aynı sürede birbirine bakan iki kabini de birbirine bağlar.

20150520 114144 600x330 - Zeppelin Mobil Çadır Hastanesi

iki adet çıkarılabilir 2-üç kişilik kabin, bireysel bir saha yaratmak için kocaman esneklik sunar. Kabinlerden birini kaldırarak, bisiklet benzeri extra ekipman için bolca yer sunan ekstra bir saha / vestibule yaratılır.